Willa Leśne Marzenie

Jeżeli szukają Państwo okolicy, gdzie do Biedronki mamy 100m, a obok są dyskoteki i kluby to niestety ale nie to miejsce. Oferujemy dom oddalony od wszelkich tego typu rozrywek, a atrakcją jest tutaj śpiew ptaków, pachnące sosnami powietrze i czysta toń jeziora o piaszczystym dnie.

Znajdujemy się 198km od Warszawy, 59km od Ostródy, 25km na południe od Olsztyna

Zarówno Nowa Kaletka jak i j. Gim znajdują się na granicy Warmii i Mazur.

Jeżeli chcą Państwo aktywnie spędzić czas nie zabraknie i innych atrakcji. W pobliżu (5-8 minut drogą leśną) znajdują się 2 ośrodki wypoczynkowe z boiskami do piłki nożnej, kortami tenisowymi, wypożyczalnią łódek, kajaków, kąpieliskiem oraz zapleczem gastronomicznym. Jeżeli samodzielnie nie chcą Państwo gotować posiłków, to można je zamówić w ośrodku np. koszt obiadu z 2 dań – ok. 15pln, Śniadanie/kolacja w formie otwartego bufetu ok 12pln

W pobliżu  znajduje się również ośrodek jazdy konnej. Zimą możliwość organizowania kuligów.

Dodatkowo  w okolicy organizowane są spływy kajakowe, imprezy z folklorem, quady, skansen, Aquapark – propozycje gdzie, jak i za ile znajdą Państwo na miejscu w naszym domu.

 

O jeziorze:

jezioro Gim znajduje się koło wsi Nowa Kaletka, na wschód od Jeziora Łańskiego, w kompleksie Lasów Ramuckich, 30 km na południe od Olsztyna, w dorzeczu: Omulew – Narew – Wisła.

Jezioro Gim ma powierzchnię 176 ha i głębokość do 27m, strefa ciszy, niezwykle czysta woda, zaliczone do I klasy czystości. To wymarzone miejsce dla płetwonurków oraz amatorów wędkowania (występuje tu m.in.: leszcz, lin, okoń, płoć, sieja, szczupak)

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl